Zamów taksówkę:
+48 784 797 784

Praca kierowca taxi

Chcesz dołączyć do nowoczesnej korporacji, która rzuca wyzwanie innym firmom przewozowym, wybierając innowacyjny model biznesowy? Masz doświadczenie za kierownicą, a bezpieczeństwo na drodze jest Twoim priorytetem? Jeśli odpowiedziałeś na pytania twierdząco, może to być początek wspaniałej i wieloletniej przygody. Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych kierowców – profesjonalnych i rzetelnych, którzy będą budować trzon naszej korporacji.

Praca – kierowca taxi

Co musisz zrobić, żeby stać się częścią naszego zespołu? W pierwszej kolejności wypełnij krótki formularz, który znajdziesz na naszej stronie. Podaj nam numer kontaktowy, a my po weryfikacji zgłoszenia odezwiemy się do Ciebie i porozmawiamy o szczegółach oferty. Omówimy warunki współpracy i przedstawimy Ci atrakcyjny model zatrudnienia. Już teraz cieszymy się na przyszłą współpracę, licząc na to, że nasza relacja przyniesie obopólną satysfakcję.

Kierowca – taxi Kraków

Kim jesteśmy i dlaczego warto do nas dołączyć? Otworzyliśmy pierwszą w Krakowie korporację taksówkarską, której – oprócz jakości świadczonych usług – zależy także na ograniczeniu smogu w przestrzeni miejskiej. Jeździmy wyłącznie na niskoemisyjnych pojazdach, które nie zanieczyszczają powietrza w takim stopniu, w jakim czynią to klasyczne samochody. Jeśli ekologiczna misja naszej firmy jest Ci bliska, szanse na udaną współpracę są jeszcze większe!

Zarejestruj się jako nasz kierowca:

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram