Zamów taksówkę:
+48 784 797 784

Jak powstały nasze ekologiczne usługi? - Green Streets

Dlaczego warto korzystać z usług Green Streets? Bo to jedyna w Krakowie korporacja taksówkarska, która dba o jakość powietrza w mieście! W naszej flocie znajdziesz tylko niskoemisyjne samochody, które w minimalnym stopniu oddziaływają na zanieczyszczenia powietrza. Podróż z nami to nie tyko gwarancja szybkiej i skutecznej usługi, ale również gest dbałości o środowisko naturalne.

Green Streets to pierwsza korporacja taksówkowa, która ma prosty cel: nie produkujemy smogu!

Jeśli potrzebujesz szybko i tanio przejechać z miejsca na miejsce, ale jednocześnie zależy Ci na jakości powietrza w mieście, to Green Streets jest Twoim jedynym wyborem. Tak samo jak Tobie – naprawdę nam zależy na tym, jaki świat pozostawimy przyszłym pokoleniom.

Green Streets to jedyna alternatywa dla wszystkich, którzy na serio traktują ideały zrównoważonego rozwoju. Zamiast narzekać, tworzymy model biznesowy prowadzący do pozytywnej zmiany. Green Streets to pierwsza korporacja taksówkowa, która jest odpowiedzią na stan zanieczyszczenia powietrza w Krakowie.  

DLACZEGO PODRÓŻOWANIE NISKOEMISYJNYMI SAMOCHODAMI JEST TAKIE WAŻNE?

Zrównoważony i ekologiczny tryb życia nie jest już jedną z opcji, ale koniecznym wyborem. Świadomość klientów w tym zakresie stale rośnie, co przekłada się na ich decyzje konsumenckie. Powodem do wstydu staje się korzystanie z jednorazowych reklamówek, kupowanie napojów w plastikowych butelkach czy picie z jednorazowych słomek do napojów. Oznacza to również większą świadomość, jeśli chodzi o wybór środków komunikacji – po prostu nie wypada korzystać z tych, które zatruwają miejskie powietrze. Przyjazd na spotkanie biznesowe lub imprezę taksówką nie spełniającą podstawowych wymogów ekologii, może w oczach partnerów biznesowych i przyjaciół skutkować negatywnym spojrzeniem na osobę, która w dobie kryzysu klimatycznego zdecydowała się skorzystać z takiego środka transportu.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram