Zamów taksówkę:
+48 784 797 784

Taxi bagażowe Kraków

Wyjeżdżasz na długo wyczekiwane wakacje? A może przyjeżdżasz do naszego miasta na dłużej i masz ze sobą kilka walizek. Chcesz pożyczyć od kogoś ze znajomych krzesła na przyjęcie, wysłać sprzedany wózek dziecięcy? Trudno jechać tramwajem przez całe miasto z wieloma pakunkami. Poczta nie zawsze umożliwia wysłanie dużych przesyłek. A profesjonalne firmy spedycyjne rzadko przyjmują tego typu zlecenia. Co robić? Oczywiście zadzwonić do Green Streets! Nasza firma oferuje bowiem przewozy bagażowe w Krakowie!

Zapewniamy transport walizek oraz przesyłek. Działamy w obszarze stolicy województwa małopolskiego. Obsługujemy zarówno Klientów prywatnych, jak i firmy.

Green Streets – ekologiczny transport bagażowy

Wierzymy w zmiany poprzez działanie i w to, że nawet najmniejsze decyzje mogą przynieść wielkie, pozytywne efekty. Z tego powodu przewóz bagażów na terenie Krakowa w firmie Green Streets odbywa się z zastosowaniem nowoczesnych, ekologicznych pojazdów niskoemisyjnych.

Naszą flotę, którą wykorzystujemy do przewozów bagażowych, tworzą samochody elektryczne. Takie, które są przyjazne dla środowiska. Nasze pojazdy nie emitują do powietrza dużych ilości szkodliwych substancji i nie wpływają negatywnie na ekosystem.

Green Streets – szybko, tanio, bezpiecznie

Przewozy bagażowe na terenie Krakowa, dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, są sprawne i bezpieczne. Mamy wprawę w transporcie pakunków, więc wiemy, jak zadbać o Twoje rzeczy. Ponadto znamy Kraków jak własną kieszeń i wiemy, którędy jechać, by szybko dojechać!

Green Streets Sp. z o.o.
Ul. Żwirowa 4 lok. 3
31-226 Kraków
E-mail: kontakt@greenstreets.pl
Telefon: +48 602 402 802

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram