Zamów taksówkę:
+48 784 797 784

Przewóz zwierząt Kraków

W Green Streets jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność i najróżniejsze potrzeby naszych Klientów. Musisz pojechać z pupilem do weterynarza, ale chwilowo nie masz samochodu, a Twój futrzak nie lubi tramwajów? A może wyjeżdżasz i zabierasz ze sobą psa lub kota? Chętnie pomożemy Ci w takiej sytuacji! Oferujemy bowiem transport zwierząt na terenie Krakowa. Mamy duże doświadczenie w jeździe z kotami, psami oraz innymi domowymi pupilami. Znamy też miasto, więc wiemy, jak najszybciej dojechać pod wskazany adres.

Green Streets – ekologiczny transport zwierząt w Krakowie

Świadczymy usługę transportu zwierząt w Krakowie nowoczesnymi samochodami elektrycznymi. Pojazdy z naszej floty są niskoemisyjne, nie produkują smogu i nie hałasują. Są więc idealne do podróży po mieście takim jak Kraków oraz do transportu kotów, psów i innych domowych pupili

Bezpieczny przewóz zwierząt w Krakowie

Prosimy o to, aby zabierać zwierzęta w specjalnych transporterach. W ten sposób będą mieć odpowiedni komfort i będą bezpieczne podczas jazdy. Najlepiej, aby psy były na smyczy i miały założony kaganiec.

My zaś zadbamy o ciszę w samochodzie, bo wiemy, że dla wielu zwierząt podróż jest bardzo stresującym wydarzeniem. Zatroszczymy się też o to, aby podczas transportu na terenie Krakowa temperatura w pojeździe była optymalna, żeby nie narażać Twojego pupila na przegrzanie i wychłodzenie. Zadbamy też o to, aby jak najszybciej dotrzeć do miejsca docelowego najkrótszą drogą – oczywiście bezpiecznie!

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Green Streets Sp. z o.o.
Ul. Żwirowa 4 lok. 3
31-226 Kraków
E-mail: kontakt@greenstreets.pl
Telefon: +48 602 402 802

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram